Munkaadóknak

Művezető/építésvezető

Kategória Egyéb
Helyszín
Jelentkezési határidő 2022-06-05

2016-ban alakult mérnökirodánkhoz keresünk művezető/építésvezető kollégát! Társaságunk célja a komplexebb műszaki feladatok megoldása, kivitelezésben segítő kéz nyújtása a Megrendelői vagy a Kivitelezői oldalon és a teljes projekt irányítása a felvonulástól az átadásig.

Feladatok
  • Kivitelezési munkák helyszíni irányítása, vezetése, projekt indítástól a hibamentes projektzárás állapotáig
  • Alvállalkozók munkavezetőivel való kapcsolattartás, munkájuk összehangolása, koordinálása
  • Építőipari munkák teljes körű szervezése, szükséges építőanyagok beszerzésével járó feladatok elvégzése
  • Megrendelővel, műszaki ellenőrrel, alvállalkozóval, beszállítóval való kapcsolattartás
  • Projektek műszaki dokumentálása
  • Beosztottak koordinálása, feladatok kiosztása
  • A munkafolyamatok teljesítésének és eredményességének visszaellenőrzése, rendszeres jelentések készítése a felettesek irányába
  • Biztonsági előírások betartása, illetve betartatása
  • Átadási dokumentáció elkészítésében való közreműködés
Elvárások
  • Építő-, mélyépítő-, útépítő mérnök vagy technikus végzettséggel rendelkezel
  • Van B kategóriás jogosítványod
  • Megbízhatóság, igényes munkavégzés jellemez
  • Felhasználói szinten kezelsz számítógépes programokat
  • Nagy a teherbíró képességed
Előnyök
  • A releváns tapasztalat előny, de motivált pályakezdő jelentkezését is várjuk!
Amit ajánlunk
  • A teljesítményt versenyképes bérezéssel ismerjük el
  • A munkádhoz biztosítjuk a telefon- és gépjárműhasználatot
  • Támogatjuk a szakmai fejlődésed, karrierterveidet, célunk a hosszú távú együttműködés
  • Változatos munkavégzésre, ugyanis országon belül változó, hogy melyik helyszínen kell épp lenned
  • Egy folyamatosan fejlődő cég részesévé válhatsz

Neked ajánlott munkák

Értékesítési referens

Budapest V. kerület

Telefonos biztosítási szakértő

Budapest XIII. kerület