Munkaadóknak

Telefonos biztosítási szakértő

Kategória Call center
Helyszín Budapest XIII. kerület
Jelentkezési határidő 2022-07-09

Szeretnél Magyarország egyik legnagyobb outsource contact centerében dolgozni? Budapest XIII. kerületébe (betanulás után home office lehetőséggel) keresünk Telefonos biztosítási értékesítő munkatársakat!

Feladatok
  • Meglévő ügyfélkör felkeresése értékesítés céljából
  • Különböző termékek ismertetése és ezekkel kapcsolatos tanácsadás
  • A feladatkörhöz tartozó teljeskörű adminisztrációs tevékenység ellátása
Elvárások
  • Bármilyen befejezett diploma vagy Biztosításközvetítői Hatósági Vizsga
  • Stabil MS Office ismeretet
  • Kiváló kommunikációs készség
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Rugalmas a munkaidő (6, vagy 8 órás munkavégzés csak hétköznap)
  • Könnyen megközelíthető az iroda (Budapest, 13. kerület)
  • Fix alapbér (nettó 200.000 Ft/hó 8 órában) és jutalék

Neked ajánlott munkák

Értékesítési referens

Budapest V. kerület

Budapest XIII. kerület