Munkaadóknak

Toborzó

Kategória Irodai adminisztráció
Helyszín Budapest XIII. kerület
Jelentkezési határidő 2022-07-09

A Service Flow Kft. 2019 végén hozta létre egyedi szolgáltatás portfólióját. Azóta kimagaslóan teljesít a munkaerő-kölcsönzés és munkaerő-közvetítés területén. Jelenleg XIII. kerületi irodánkba keressük saját csapatunk legújabb tagját toborzó munkakörbe!

Feladatok
  • Fizikai munkaerő vonatkozásában a teljes toborzás-kiválasztási folyamat végrehajtása
  • Toborzási stratégia megfelelő kialakítása a megrendelések határidőre történő teljesítése érdekében
  • Piacfigyelés keretein belül új toborzási csatornák, -módszerek felkutatása
  • Ügyféltalálkozókon történő aktív részvétel
  • és természetesen minden, ami toborzás: álláshirdetések készítése és megfelelő csatornákon való megjelentetése; offline és online hirdetési csatornák használata; front toborzás; adatbázis szűrés és építés; interjúk és csoportos tájékoztatók szervezése és megtartása; toborzási hatékonyság utókövetése
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Proaktív, dinamikus munkavégzés
  • Eredményorientált gondolkodás
Előnyök
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jártasság jelöltekkel/ügyfelekkel való kommunikációban
Amit ajánlunk
  • Alapbér, cafeteria és ösztönző bónuszrendszer
  • Folyamatos belsős képzések
  • Jó hangulatú mindennapok egy fiatal, pörgős, eredményorientált szemléletű csapat részeként
  • Későbbiekben home office lehetőség, de először fontos az összecsiszolódás
  • Kutyabarát munkahely
  • Masszőr, hogy levezesd a stresszt
  • Modern munkakörnyezet, emberközpontú vezetés

Neked ajánlott munkák

Értékesítési referens

Budapest V. kerület

Telefonos biztosítási szakértő

Budapest XIII. kerület