Munkaadóknak

Komissiózó

Kategória Betanított munka
Helyszín Gyál
Munkabér Nettó 260.000-350.000 Forint/hónap
Jelentkezési határidő 2022-12-09

Magyarország egyik piacvezető diszkont-divat-kiskereskedelmi lánca komissiózó munkatársak jelentkezését várja. Azonnali kezdési lehetőség, szállással!

Feladatok
  • Raktározás, csomagolás, címkézés
  • 4-7 láda egyidejű kezelése
  • Szállítható egységraklapok összeállítása
  • Elkészült raklapok ragasztószalaggal való körbetekerése
Elvárások
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása: hétfőtől péntekig: 6.00-14.00/14.00-22.00/22.00-6.00;
  • Megbízhatóság
Előnyök
  • Komissiózásban szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Teljes munkaidős bejelentés (fizetett szabadság, táppénz, adókedvezmények stb.)
  • Vidékiek számára szállást biztosítunk
  • Havi kereseti lehetőség: nettó 260.000-350.000 Ft/hó
  • Ingyenes buszjárat

Neked ajánlott munkák

ELADÓ munkatársat keresünk

Budapest VIII. kerület

Telefonos értékesítő munkatárs

Budapest XIII. kerület

Csomagoló

Szentendre