Munkaadóknak

Csomagoló

Kategória Betanított munka
Helyszín Szentendre
Munkabér Nettó 260.000 Ft/hónap
Jelentkezési határidő 2022-12-09

Több, mint 60 éves múlttal bíró édesipari termékeket gyártó családi manufaktúra keresi új csapattagjait. Szentendrén található üzemünkbe, könnyebb fizikai munkára várjuk a jelentkezéseket!

Feladatok
  • Ostya termékek kézi és gépi csomagolása
  • Csomagolás, címkézés, csomagolás ellenőrzés
Elvárások
  • 2 műszakos munkarend vállalása (06:00 - 14:00 , 14:00-21:00)
  • Általános iskola végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Megbízhatóság
Előnyök
  • Élelmiszercsomagolásban szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Teljes munkaidős bejelentés (fizetett szabadság, táppént, adókedvezmények stb.)
  • Nettó 260.000 forint/hónap
  • Utazási támogatás
  • Szabad hétvégék
  • Választható műszakok: délelőttös (6-14-ig) vagy délutános (14-21-ig)

Neked ajánlott munkák

ELADÓ munkatársat keresünk

Budapest VIII. kerület

Telefonos értékesítő munkatárs

Budapest XIII. kerület

Csomagoló

Szentendre