Munkaadóknak

Credit controller

Kategória Egyéb
Helyszín Biatorbágy
Jelentkezési határidő 2023-02-24

Partnerünk egy világszerte dinamikusan fejlődő multinacionális cégcsoport, munkavédelem, higiénia és HoReCa szegmensben, melynek magyarországi leányvállalata keresi most új csapattagját

Feladatok
  • Kintlévőségek folyamatos nyomon követése, az ehhez kapcsolódó intézkedések végrehajtása
  • Késedelmesen fizető partnerekkel való kapcsolattartás, az adósság rendezésének módjáról való megállapodások előkészítése
  • A credit controll terület felügyelete, munkafolyamatok fejlesztése
  • A credit controll területhez tartozó kollégák munkájának koordinálása, delegált csapat vezetése: munkabeosztás, szabadságkezelés, teljesítményértékelés
Elvárások
  • Felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel (gazdasági, számviteli vagy bármely releváns területen)
  • Nagyvállalati környezetben szereztél tapasztalatot erős pénzügyi és gazdaság jogi területen
  • Kisebb csapat irányításában van már jártasságod
  • Angol nyelvtudásod aktív tárgyalóképes szintű (napi munkavégzéshez szükséges)
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (MS Office, kiemelten excel)
  • Vállalatirányítási rendszer működésével találkoztál már (SAP, Axapta)
  • Csapatjátékos, határozott és diplomatikus személyiség vagy, kereskedelem orientált gondolkodással
Amit ajánlunk
  • Kiemelkedő juttatási csomag vár (alapbér, cafeteria, éves bónusz)
  • Ebben a pozícióban céges autót is biztosítunk
  • Készülünk a nem várt helyzetekre és minden munkavállalónk részére balesetbiztosítást kötünk
  • Kiszámítható, stabil, biztonságos és hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk
  • Önálló döntési jogosultsággal bíró, felelősségteljes munkakör vár Rád

Neked ajánlott munkák

Biatorbágy

Értékesítési referens

Budapest V. kerület